nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Петро Порошенко. Власноручні показання - Ігор Головань

Спекуляції навколо повісток, що їх Державне бюро розслідувань надсилає Петру Порошенку все більш екзотичними способами, вже всім набридли.

Всім, крім агентів впливу держави-агресора і керівника ДБР Романа Труби, який, забувши про сором і гідність, запопадливо тих агентів впливу інформаційно обслуговує.

Петра Порошенка періодично викликають у якості свідка.

Відповідно до закону, свідок – фізична особа, якій відомі або можуть бути відомі обставини, що підлягають доказуванню під час кримінального провадження, і яка викликана для давання показань.

Оскільки абсолютно всі провадження, які Роман Труба чомусь пов'язує з іменем Петра Пророшенка, порушені за відсутності події правопорушення, на основі вигадок та брехні агентів впливу держави-агресора, там немає обставин, що підлягають доказуванню. Просто нема про що говорити.

Тому не дивно, що чиновники ДБР, прикриваючись "таємницею слідства", приховують безглуздість і очевидну протиправність своїх дій, бояться публічно оприлюднити зміст питань, що їх начебто цікавлять.

Петра Порошенка викликають не заради показань, а виключно заради ганебних провокацій, що кожного разу проросійські угруповування організують на вулиці Петлюри перед входом до ДБР.

Нижче публікую власноручні показання Петра Порошенка в одному з проваджень.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author