nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Обласні ради виступають проти вугілля від агресора та продажу землі іноземцям

На пленарному засіданні 27-ої сесії, яке відбулося у четвер, 19 вересня 2019 року, Хмельницька обласна рада підтримала звернення своїх колег з Львівської обласної ради до президента України, голови Верховної Ради України, голови Служби безпеки України, генерального прокурора України, міністра енергетики та захисту довкілля України щодо заборони торгівлі російським вугіллям.

Про це передаєє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу облради Хмельниччини.

"А от при розгляді звернення з питання проведення всеукраїнського референдуму щодо можливості продажу сільськогосподарської землі в Україні депутати створили робочу групу з представників фракцій, яка впродовж перерви узгоджувала текст цього звернення", - зазначається у повідомленні.

І за результатами міжфракційного обговорення уже доопрацьоване "земельне" звернення Хмельницької обласної ради до президента Зеленського було прийнято більшістю голосів.

Депутати Хмельницької облради підкреслюють, що земля має бути ресурсом розвитку саме українського народу, а не "об'єктом наживи для іноземних спекулянтів та олігархів, зокрема росіян та кремлівської кліки, представники якої вже давно обзавелися паспортами країн ЄС, Великої Британії та США!".
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author