nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Тетяна Чорновол: "Зелені чоловічки" вже забрали в армії 28 мільярдів!!!

Кожен рік депутати Комітету з Нацбезпеки та оборони під час формування Бюджету билися за збільшення фінансування армії. В 2018 нам вдалося добитися виділення 5% ВВП на сектор Нацбезпеки та оборони, що було закріплене в Законі України про "Національну безпеку та оборону".

Тобто, зараз це законна норма – "не менше 5% ВВП", порушувати яку кримінальна відповідальність. А що ми бачимо в новому бюджеті? Щоб не бути голослівною, я викладу тут скріни бюджету минулого та цього року.

Отже, бачимо ми наступне: фінансування Міністерства оборони, Національної гвардії, тощо за старим і новим бюджетом практично однакове!!! За загальним фондом співпадає до копійок. Як так? Якщо стараннями майданівської влади, яку ЗЕ-команда та народ змели геть, фінансове благополуччя в країні значно покращилося і ВВП в цьому році пішло у чималий ріст, чого ж ми тут не бачимо збільшення витрат на армію?

А все тому, що новий уряд, монобільшість та Верховний головнокомандуючий знайшли, як фінансування на оборону зменшити і закон не порушити.

Зроблено це досить хитро: увага! – 28 млрд грн. загального фонду бюджету розписали на "Апарат Ради національної безпеки та оборони". Фактично, закон не порушений, адже апарат РНБО – це також один з елементів системи національної безпеки та оборони. Інша справа, навіщо туди скеровувати таку гігантську суму?...
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author