nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

На Луганщині цивільні проти відводу українських військ - ЗМІ

Про це з посиланням на українську службу Радіо Свобода розповідає Еспресо.TV.

На їхню думку, розпочнеться безкарність і незаконні самосуди над тими цивільними, які проживали поруч із військовими, підтримували їх.

Також люди бояться відсутності влади й комунікацій з нею. У Золотому-4 й так складно із продовольством. Здебільшого у населеному пункті живуть пенсіонери, їхній середній дохід ледь перевалює за 1500 грн. У той же час, для порівняння, три тонни вугілля у цьому районі (для опалення домівки на зиму) коштує близько 10 тис. грн.

"На українській території розведення військ не може бути. Це українська територія. Найдалі, куди можуть піти українські війська - лише вперед. У нас всі люди можуть піднятися для того, аби не відпустити звідси українські війська. Ми станемо поруч з ними, але не відпустимо війська з української території", - заявляє місцева жителька й громадська активістка Марина Данилкіна.

Також точки зору дотримуються й розміщені там вояки ЗСУ.

Свій ймовірний відхід із позицій вони засуджують.

"Якщо тут розведуть війська, то це буде дуже погано. Місцеві жителі дуже бояться. Ми тільки відійдемо - вони (проросійські сили – ред.) підуть одразу в наступ", - вважає військовий на ім'я Ігор.

"Серед військовослужбовців відсутня довіра будь-яким домовленостям щодо врегулювання конфлікту. Крім того, якщо військові й будуть відходити, то за межі населеного пункту. Це означатиме, що 526 людей із Золотого-4 опиняться у так званій "сірій зоні", - наголошується у матеріалі.
Tags: Україна
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author