nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Віктор Уколов: Формула Штайнмайєра чи таки формула Путіна?

Тобто за формулою Штайнмайєра: спочатку вибори, а потім розширені права місцевого самоврядування в ОРДЛО.

А за статтею 10 діючого закону: спочатку безпекові умови, а потім вибори після яких будуть розширені права місцевого самоврядування.

Ви запитаєте, а як же бути зі словами Зеленського, що вибори не відбудуться під дулами кулеметів? А хіба наш новий президент помиляється уперше в зовнішній політиці?

Він просто міг не зрозуміти, що вже потрапив у російський капкан. Як не розумів, що опублікують всю скандальну розмову з Трампом, а не лише запитання американського президента. Розмову, що посварила нас із європейськими партнерами, які тепер підтримали позицію Росії.

Саме тому російські ЗМІ переповнені реляціями про перемогу Росії, а критиків у Києві називають "партією війни". Відомий російський політик Алексей Пушков називає це підписання для Росії "нашим серьезным успехом".

Ще більш відверто сказав політолог з Москви Сергей Караганов, який вважає, що Росія зацікавлена в тому, щоб повернути Донбас Україні з розумінням, що Донбас де-факто буде залишатись російським, а де-юре українським.

Тому в майбутньому я пропоную не називати цю відмову від безпекових умов, яку підписала Україна, "формулою Штайнмайєра" – де-факто це "формула Путіна", на яку погодився Зеленський.

Тим більше, що виграє Росія, бо тепер з'являється причина для послаблення санкцій.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author