nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ПЕТРО ПОРОШЕНКО: БІЛИЙ ПРАПОР МИРУ, ЯКИЙ НАМ СЬОГОДНІ ПРОПОНУЮТЬ – ЦЕ ПРАПОР КАПІТУЛЯЦІЇ

В Україні немає «партії війни» і «партії миру», як зараз намагаються нав’язати суспільству. Українці прагнуть миру. Але білий прапор миру, який зараз нам представляють як досягнення, насправді є капітуляцією.

Про це заявив п’ятий президент України, лідер політичної партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Я погоджуюся з тими результатами, які були представлені у студії, що 60% українців прагнуть миру. Я думаю, що ці цифри навіть більші», – зауважив він.

«Вчора намагалися представити, що нібито в Україні існують «партія війни» і «партія миру». Забудьте про це. В Україні «партії війни» не існує. І люди в окупованому Донбасі, і люди в Дніпрі, Харкові, і люди в і Києві, у Львові, в Чернівцях – всі люди прагнуть миру», – наголосив Петро Порошенко.

П’ятий президент України заявив: «Але під білим прапором миру, який нам намагаються зараз представити як велике досягнння, нам нав’язують капітуляцію. Тому, що білий прапор є прапор капітуляції».

Петро Порошенко також зауважив, що одразу ж після підписання «формули Штайнмаєра» міністр закордонних справ Росії Лавров сказав, що це добре, бо відкриває дорогу для федералізації України. А ватажки бандитських угруповань сказали – ніяких виборів, бо цей документ надає народу Донбаса право на самовизначення. І Лавров на це відповів, що є приклади Придністров’я.

«Відсутність суверенітету і присутність російського суверенітету, який компенсує недостатність власного», – прокоментував він устрій квазідержав, додавши: «Вони претендують, що вони будуть мати армію, суди, парламент і зовнішні відносини. Чого і близько немає в Мінських домовленостях».
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author