nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Віталій Портников: Дуже маленький Путін

Тільки Путін може дорікати журналісту в тому, що власник його медіа - іноземний громадянин, ніби в усьому цивілізованому світі суть володіння медіа - не у громадянстві, а в невтручанні у редакційну політику і в прибутку. І при цьому докір йде від людини, яка навіть після початку війни продовжувала отримувати прибуток з продажу свого продукту в країну, яка напала на Україну. І соратники якого мріють продовжувати в цю країну продавати свої серіали. Але подвійні стандарти - це теж Путін.

Тільки Путін може називати свого співвітчизника бандитом ще до всяких судових рішень, просто тому, що так захотілося. Тільки Путін може вважати, що його співвітчизники виходять на протести, бо це все Навальний, Порошенко чи держдеп. Тільки Путін...

Ну добре, не тільки Путін. Ще Лукашенко. Ще Янукович. Ще Чавес. Ще Каддафі. Та хіба мало монстрів породив наш непростий час!

Якщо Зеленський - дуже маленький, комічний Путін, то це просто тому, що ми з вами - не росіяни, не білоруси, не казахстанці. Ми ніколи не дозволяли нікому танцювати на нашій шиї, принаймні - досить довго.

А якщо дозволимо - він стане великим.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author