nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Ні капітуляції": ветерани війни пройдуть маршем у День захисника України

Вимога - президент Зеленський має шукати вирішення конфлікту на Донбасі, поза Мінським форматом та не через розведення військ та жодних особливих статусів для ОРДЛО.

Яна Зінкевич назвала вимоги акції :"Це - заборона введення особливого статусу для ОРДЛО або будь-яких інших регіонів України, тому що це шлях до розвалу. Це - заборона на введення амністії для бойовиків, заборона відведення українських військ на лінії розмежування, заборона на будь-які недержавні воєнізовані формування на території ОРДЛО, заборона проведення виборів у будь-які органи влади та самоврядування до отримання повного контролю на всій лінії українсько-російського кордону".

Колишній учасник АТО та в'язень Кремля Євген Панов закликав президента Зеленського бути обережнішим у переговорах із РФ.

"Ми виступаємо не проти мирних ініціатив, ми виступаємо проти речей, які є життєво небезпечними для існування нашої країни. Ми виступаємо проти абсурдного Мінського формату... з нього треба виходити та шукати абсолютно нові адекватні майданчики, на яких ми зможемо захищати наші національні інтереси", - сказав перший командир полку "Азов" Андрій Білецький.

Марш розпочнеться о 16:00 у парку Тараса Шевченка в Києві. Організатори акції - ветеранські організації - просять не приносити на марш політичні прапори та гасла, а також заборонені предмети, дотримуватися правопорядку та не піддаватися на провокації. Колона пройде до майдану Незалежності, де відбудеться віче, а потім учасники акції перемістяться до урядового кварталу та влаштують перформанс.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author