nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами - Віталій Портников

За словами Портникова, наразі Кремль послідовно втілює життя свій план з подальшого загарбання українських земель.

"Це (попередні умови зустрічі в Парижі, які Путін одна за одною висуває Зеленському - ред.) не для щоб зустрітися в Нормандському форматі, це не для щоб домовитися про мир. Росії не потрібен ніякий мир. Це для того щоб викликати тут таку дестабілізацію, яка дозволить Росії забрати всю територію України до Дніпра. І це план, який є в Кремлі", - зазначив журналіст.

Як наголосив Портников, аби цей план не був втілений в життя, українській владі "не треба виконувати умови Володимира Путіна".

"У Володимира Зеленського не може бути бажання зустрітися з Володимиром Путіним. Хай він зустрінеться з українським народом, хай прийде на Майдан до протестувальників. Хай він стане людиною, яка обороняє суверенітет своєї країни. Хай він зрозуміє, що Путін готує для нього пастку, з якої він ніколи не вибереться. Тому що, коли тут буде палати земля, ніяка людина, яка буде відповідати за цю пожежу, до ніякого Ростову не втече. Це Януковича в Ростові прийняли. Зеленського не приймуть. Він для Путіна ворог. Він залишиться тут з нами. Тож хай він буде нашим союзником, а не людиною, яка мріє сподобатися невідомо кому невідомо для чого", - сказав публіцист.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author