nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Андрій Білецький виступив з ультиматумом на Майданi

Голова політичної партії "Національний корпус", перший командир добровольчого полку "Азов" Андрій Білецький від імені віча "Ні - капітуляції!" виступив з ультиматумом до президента Володимира Зеленського та його команди.

Про це він заявив у підсумковій частині багатотисячного віча на Майдані Незалежності у Києві, що відбувалося ввечері у понеділок, 14 жовтня 2019 року, на День Захисника України та свято Покрови, передає Еспресо.TV.

"Ми даємо цим людям, які сьогодні називають себе владою, ми даємо їм невеликий строк - ми даємо їм 10 діб. Якщо за цей час всі вимоги Штабу Спротиву Капітуляції, Руху Спротиву не будуть в повному обсязі гарантовані на законодавчому рівні, то ми говоримо їм прості речі: час маршів пройшов, тут сьогодні десятки і десятки тисяч людей, ці люди можуть виходити (кількістю - ред.) сто тисяч, мільйон і так далі, але якщо влада не чує, значить треба переходити до інших дій", - пояснив політик.

"Ми знайдемо варіанти цивільного спротиву населення по всій країні і ми змусимо робити владу те, що хоче і вимагає нація, а нація вимагає сили, єдності, зосередженості і остаточної перемоги", - наголосив Білецький.

Зокрема, за його словами, йдеться про неприпустимість здачі українських територій, яким, за його словами, є "розведення сил" на лінії фронту, а також про неприпустиміть "так званих виборів у "Л-ДНР", які легалізують владу сепаратистів і терористів" і "особливого статусу для Донецької і Луганської областей, фактичної федералізації країни й початку розвалу країни з середини".

Окрім того, якщо нинішня українська влада, додав він, все ж таки віддасть наказ про відступ на Донбасі, там відразу з'являться озброєні добровольчі підрозділи.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author