nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Спекуляції на тему можливого втручання України в американські вибори – це суїцид - Чалий

Колишній посол України в США застерігає від поновлення спекуляцій на тему можливого втручання України в американські вибори, оскільки, на його думку, в роботі з Вашингтоном "це – суїцид".

Про це Валерій Чалий заявив в інтерв'ю виданню LB.ua.

"Стосовно так званого втручання України у вибори в США, то це питання було зняте. А зараз знову є намагання реанімувати цю тему в інформаційному просторі США. Посольство намагалося мінімізувати такі оцінки", - сказав він.

Експосол зазначив, що коли йшлося про справу ексглави штабу Трампа Пола Манафорта, то він звертався до американських каналів з проханням, щоби ті звернули увагу на те, що усі оборудки Манафорт вчиняв за часів президенства Януковича.

"Я наполягав на тому, щоб називали ім’я саме Януковича, а не просто говорили "президент України". Бо можна заплутатися, який саме президент - Янукович, Порошенко, Зеленський - був частиною тих корупційних процесів. Я б застеріг "гарячі голови" від поновлення спекуляцій на тему втручання України в американські вибори. В роботі зі Сполученими Штатами це – суїцид", - наголосив Чалий.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author