nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Юлія Тимошенко: Українська ГТС має залишатися у власності держави

Будь-які спроби використати процедуру анбандлінгу «Нафтогазу» для передачі нашої газотранспортної системи в приватні руки є злочинами проти України, і вони мають бути зупинені.

Про це Юлія Тимошенко заявила на брифінгу за підсумками засідання Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, де розглядався закон про відокремлення ГТС в незалежну структуру, як того вимагає ЄС.

«Батьківщина» підтримує виокремлення ГТС зі структури «Нафтогазу», але наполягає, що труба має залишатися у 100% державній власності.

Як нагадала Голова партії, ГТС – друга цінність України після землі: вона коштує 300 млрд євро і приносить 3 млрд дол. щороку. Водночас, це ще й політичний інструмент, який дозволяє нам бути впливовими гравцями на європейському енергоринку, зауважила вона.

Саме тому транснаціональні корпорації давно хочуть її відібрати, і українські депутати від більшості, на жаль, цьому допомагають: «Сьогодні на комітеті був момент істини: більшість, зокрема від «Слуги народу», проголосувала за те, щоб практично половину власності ГТС разом з управлінням, з прибутком злити в якісь ліві корпорації, позбавивши народ України нашої власності».
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author