nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ІРИНА ФРІЗ: «СЛУГИ НАРОДУ» НЕ ГОТОВІ ВИЗНАВАТИ ДОБРОВОЛЬЦІВ УБД, ЯК ЦЕ БУЛО ОБІЦЯНО ЗЕЛЕНСЬКИМ

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів поставив у «режим очікування» ухвалення законопроекту щодо надання статусу УБД добровольцям, як обіцяв президент Зеленський добробатам. Про це написала на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

«Вчора відбувся подвійний прецедент на профільному комітеті парламенту із законопроектами щодо надання статусу УБД добровольцям (2045/2045-1). Тиждень тому було ухвалено рішення рекомендувати парламенту ухвалити законопроект 2045-1 за основу та в цілому.

Тепер вони рекомендують ухвалювати його лише за основу. З точки зору процедури, це означає, що всіх добровольців, які очікували на виконання обіцянки пана Зеленського його підопічними, поставили тимчасово в «режим очікування».

При цьому окрім втрати часу маємо загрозу, що між першим і другим читанням до погодженого всіма сторонами законопроекту будуть вноситись правки, які не виключно можуть змінити змістовну частину»,- зазначила політик.

Народний депутат зауважила, що Володимир Зеленський обіцяв ухвалення цього законопроекту ще 15 вересня, а зара вжез 17 жовтня.

«Виявляється турборежим для добробатів не включається, а навпаки вигадуються причини, щоб це питання загальмувати. Виглядає як гидка підстава президента»,- додала вона.

Ірина Фріз також підкреслила, що якби така поведінка була відносно законопроекту, який внесла «Європейська Солідарність», це було б не сприйнятим, проте зрозумілим.

«Отже маємо наступне: слуги заблокували законопроект, співавторами якого є самі слуги. За інформацією, саме автор цього законопроекту пан Тищенко і заблокував. Виходить пані Третьякова не вина, вона лише сліпа виконавиця волі свого співфракційника, хоча й голова комітету, який має відстоювати права ветеранів»,- написала Фріз.

Народний депутат зазначила, що все виглядає так наче заблокували раніше ухвалене рішення, через марш «Ні, капітуляції!», який відбувся на передодні до Дня захисника, 14 жовтня.

«Якщо це припущення має бодай 10% підстав, то дії слуг по відношенню до ветеранів і добровольців є огидними, брехливими та брудними. Таке враження, що ці особи вирішили жити одним днем»,- наголосила Ірина Фріз.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author