nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Ми маємо гідність": віче у День Гідності та Свободи висловитися проти капітуляції

Сьогодні наш народ знову відчуває загрозу нашій державності, національній гідності, ідентичності та рідній мові.

Відчуваємо загрозу втрати демократії, історичного шансу на вступ до НАТО і ЄС.

Щодня бачимо, як порушуються "червоні лінії" наших спільних досягнень, як регулярно влада випробовує суспільство, переходячи за межі дозволеного. Ми, українські громадяни, не маємо права мовчки спостерігати за цим.

Громадяни України мають продемонструвати владі, що рішуче налаштовані захистити гідність, незалежність та Конституцію України.

Це - не лише наше право. Це - наш обов’язок.

Відтак, запрошуємо всіх українців прийти 21 листопада на Віче, що відбудеться у Києві на Майдані Незалежності.

Ми маємо Гідність!

Усвідомлюємо, що повинні діяти відповідально, аби не допустити провокацій та конфліктів. Закликаємо ветеранів допомогти нам у цьому.

Закликаємо всі патріотичні сили, які підтримують наші наміри, долучитись до Віче! Без партійних прапорів, без внутрішнього поборення, але з єдиним прагненням – захистити свободу, національну ідентичність, демократію та цивілізаційний вибір України.

Так само закликаємо в цей день не множити безліч альтернативних подій. Ми повинні продемонструвати єдність.

Рух Опору Капітуляції запрошує до спільних дій 21 листопада всі державницькі політичні та громадські сили. Закликаємо провести цей день з національною символікою та зі знаком жовтої стрічки як символу відсічі російській агресії.

Найближчим часом буде проведено Форум державницьких сил, під час якого буде сформовано чіткі вимоги до влади. Для координації дій буде створено відповідний оргкомітет.
Tags: НАТО, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author