nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Добровольці після розмови з Зеленським: "Залишаємось тут і будемо надалі стояти за Україну"

Ветерани війни з Росією, які прибули до міста Золоте на Луганщині захищати його у випадку відступу ЗСУ, запевняють, що діють виключно в межах закону й не збираються їхати звідти, доки існує загроза "втрати території України".

Про заявив колишній боєць добровольчого полку "Азов" на ім'я Денис (позивний "Янтар"), який сьогодні, 26 жовтня 2019 року, найбільше спілкувався з президентом Володимиром Зеленським, під час відвідин главою держави цього населеного пункту. Коментар військового з'явився на сторінці ініціативи Останній блокпост. #Ні_Капітуляції у Telegram, передає Еспресо.TV.

"Ми будемо залишатися тут надалі, допоки є загроза оцього безглуздого розведення і втрати території України", - зазначив він.

Що стосується висунутої президентом вимоги "забрати зброю", то, як наголосив "Янтар", він та його побратими діють у законній площині.

"Ми діємо в рамках закону. Певні н'юанси, які він (президент - ред.) ще озвучував, ми їх почули, однак, я ж кажу: ми закон не порушуємо. Тому залишаємось тут і будемо надалі стояти за Україну", - пояснив боєць.

Присутні у Золотому добровольці з самого початку своєї місії кажуть про те, що зброя у них є, але вона зареєстрована.
Tags: #Ні_Капітуляції, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author