nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Тимошенко вимагає затвердити перелік стратегічної власності України, що не підлягає приватизації

Як зазначила Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій і комітетів, у вже підписаному президентом законі дозволяється пустити з молотка 124 підприємства «Укроборонпрому», а також «Енергоатом», нафтопровід «Дружба», Укрпошта, Укрзалізниця, весь науково-дослідний комплекс тощо.

Лідер партії назвала розпродаж стратегічної власності однією з найбільших загроз, що нависли зараз над Україною – поряд із продажем сільськогосподарської землі та приватизацією ГТС.

Наступна загроза, про яку зазначила політик, продовження впертих намагань влади продати сільськогосподарську землю – 72% території України.

«Батьківщина» вимагає припинити таку політику негайно, зокрема і таємні засідання аграрного комітету. Вимагаємо ухвалити закон про продовження мораторію на продаж землі на 5 років, почати розвивати власне фермерство, мале та середнє сільгоспвиробництво», – наголосила лідер партії.

Ще одна із загроз – приватизація української ГТС, зауважила парламентарій.

«Ми наполягаємо: жодної приватизації, жодної передачі в управління. Треба прибрати руки від нашої ГТС і унікальної системи підземних газових сховищ. Це, по суті, наш суверенітет!» – наголосила лідер фракції і додала, що «Батьківщина» подала великий перелік поправок до законопроєкту про ГТС і сподівається на їх ухвалення.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author