nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Коли Зеленський "розстрілював" парламент вам було смішно, а тепер перестало? - Княжицький

Народний депутат Микола Княжицький прокоментував реакцію фракції "Слуга народу" на висловлювання колеги по партії "Європейська солідарність" Софії Федини.

Про це він написав у своєму Facebook:

"Щодо істерики "СН" через висловлювання Федини:

• Викликає здивування істерика фракції "Слуги народу" щодо висловлювань колишнього волонтера, а тепер народного депутата Софії Федини про Зеленського. Монобільшість навіть заблокувала трибуну, щоб звернутись до правоохоронних органів. Але в такому разі було б логічним написати заяву в правоохоронні органи і на самого Зеленського.
• Нагадаю, що він у січні цього року записав ролик, де "хоронить" діючого президента і читає надгробну промову біля його труни. Тоді "Кварталу" це здавалося смішним і кумедним жартом. Що ж сталось? Коли Зеленський "хоронив" людину чи розстрілював парламент вам було дуже смішно, а тепер різко перестало? Якщо монобільшість в нас послідовна – нехай пише заву в правоохоронні органи і на Зеленського, разом з колишніми "кварталівцями", а тепер головою СБУ Бакановим і першим помічником президента Шефіром.
• Але тут не дивує не лише лицемірство "Слуг народу" для яких раптом стало "неприйнятним побажання смерті будь-які людині". Що саме правоохоронні органи мають розслідувати у висловлюваннях Федини? Привести кілька експертиз, щоб перевірити чи є президент "безсмертним"? Поїхати на фронт і переконатись, що там справді росіяни обстрілюють українців?
• Покарати хочуть за висловлювання. Так, це були різкі висловлювання від дівчат-волонтерів, після того як Зеленський нахамив українським ветеранам. Але якщо в нас влада буде карати за критику на свою адресу – ми нічим не будемо розрізнятися від сусідньої Росії"
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author