nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

МАРІЯ ІОНОВА: ЯРЕМЕНКО МАЄ ПІТИ З ПОСАДИ ГОЛОВИ ПРОФІЛЬНОГО КОМІТЕТУ ПАРЛАМЕНТУ

Поведінка народного депутата фракції «Слуга народу» Богдана Яременко підриває авторитет Верховної Ради.

Про це сказала депутат фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова під час виступу з трибуни парламенту.

«Мене шокували слова виступаючого (Богдана Яременка – ред.) про те, що немає з ким в цій залі говорити про мораль. Я б хотіла нагадати, що в цій залі сидять представники українського народу, українського суспільства. Тому не варто так ганьбити наших виборців.

Є загальновизнані норми суспільної моралі, і я, як членкиня комітету з зовнішньої політики і міжпарламентських зв’язків, хотіла б зазначити, що людина, яка є головою комітету і нехтує законодавством в свій робочій час, має низький моральний компас і ставиться до інституту парламентаризму з такою неповагою, не може представляти український парламент на міжнародній арені, тому що у світі існують стандарти етики професійного дипломата.

Ви як професійний дипломат, який себе так рекомендував, мали б скласти мандат Голови комітету, я вже не кажу про те, щоб скласти мандат народного депутата, тому що в європейській країні так би зробили на наступний день. Ви підриваєте авторитет Верховної Ради як єдиного законодавчого органу влади в Україні»,- сказала Іонова.

Вона звернулася до голови ВРУ Дмитра Разумкова з проханням сприяти у вирішенні цього питання припинення повноважень голови комітету Богданом Яременко.

«Ми звертаємось до шановного голови парламенту з проханням використати свій авторитет для гідного вирішення цього питання. МФО «Рівні можливості», там де є співголови від усіх фракцій окрім Опозиційної платформи – За життя, підписали звернення щодо вирішення цієї ситуації»,- додала Іонова.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author