nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Віктор Уколов: ''Прямий'' пресингують як НТВ – Зеленський стає на шлях Путіна?

Після обрання Путіна в 2000 році незалежна позиція НТВ все більше дратувала владу. Однак на відміну від Бориса Єльцина, який все ж таки був демократом, новий президент почав тиск на телеканал і звісно ж чужими руками.

Особливу лють викликали новини, влучні незалежні коментарі генерального директора НТВ Євгена Кисельова і програма "Кукли", яка немилосердно висміювала російських політиків.

Спочатку В. Жиріновський, який завжди виступав у ролі шута, що озвучував радикальні плани влади, почав вимагати скасування ліцензії НТВ.

Потім політики і чиновники лояльні до Путіна припинили брати участь у програмах телеканалу – так само, як депутати Слуги народу ігнорують запрошення Прямого каналу тепер.

Пізніше на провладному ОРТ (Бориса Березовського) почала виходити програма Сергія Доренка, де той маніпулятивно знущався над новинами НТВ. Кремлівські пропагандисти звинувачували НТВ у політичній заангажованості й підтримці виключно прозахідної партії "Яблоко" Явлінського.

Як тут не згадати аналогічні заяви про заангажованість Прямого каналу...

У квітні 2000 року співвласник телеканалу РАО "Газпром" висунуло претензії групі "Медіа-Мост" Володимира Гусинського і 11 травня 2000 року на НТВ пройшли обшуки. Телеканал звинуватили: у порушенні недоторканності приватного життя; у порушенні таємниці переписки; у незаконному отриманні та розголошенні комерційної і банківської таємниці.

Зауважте, як і у випадку телеканалу Прямий ніхто відкрито не звинувачував НТВ у критиці влади.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author