nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Мені показують стовп, на якому висітиму": жінка зі Станиці Луганської розповіла про погрози

Жителька Станиці Луганської Наталія Журбенко розповіла про ситуацію у "сірій зоні".

Про це вона розповіла телефоном в програмі "Червона лінія з Сергієм Висоцьким" на каналі Еспресо.TV.

"Для Станиці поява сірої зони - уже не Швейцарія, тому що залишені наші позиції. 74 будинки, 100 жителів, які не патрулюються, тобто ніхто нас не захищає. Я декілька разів їду "сірою зоною", спеціально, щоб перевірити, хто там є. Там нікого немає. Патрулі є, але їх дуже мало. БТІ та держнотаріус перейшли теж у "сіру зону", будинок учасника АТО теж там, він був вимушений виїхати", - розповіла жителька Станиці.

На питання про страх і погрози вона відповіла, що раніше таких розмов не було.

"Так, відчуваю на собі особисто, мені показують уже стовп, на якому я буду висіти. А я кажу: "Добре, піду куплю фарбу і зроблю його жовтоблакитним, щоб мені було веселіше на ньому висіти". Таких розмов не було протягом цих років. А зараз дуже багатьом погрожують. З того боку кажуть, що "ми хороші спеціалісти, зараз прийдемо, будемо працювати. Патрулювання буде нашою поліцією". Ходили такі чутки. Я в щоці через те, що бойовики хочуть ввести спільне патрулювання", - додала вона.

Жителька Станиці додала, що є враження, що проукраїнських активістів хочуть змусити виїхати.

"Створюється таке враження, що настійливо рекомендують всім проукраїнським. виїхати. Люди будуть вимушені звідси виїхати. Хутор Вільний біля Золотого там було 180 сімей, а зараз тільки 7. Люди виїжджають. про це просто не говорять", - резюмувала вона.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author