nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Затримання Мазура - політично сфабрикована Росією справа - посол України в Польщі Дещиця

Посол України у Польщі Андрій Дещиця назвав затримання ветерана АТО Ігоря Мазура політично сфабрикованою Росією справою.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Це не перший такий випадок, коли затримують українських громадян. Є вже близько десяти таких випадків у Польщі, коли російська сторона через Інтерпол намагається затримати і екстрадувати до Росії українців, які брали участь у військових операціях на сході України",- сказав Дещиця.

За його словами, ці люди зараз перебувають у польських СІЗО, їх справи перебувають на розгляді польських правоохоронних і судових органів. Однак жодного випадку екстрадиції українців до Росії не було.

Дещиця запевнив, що у справі Мазура він перебуває у постійному контакті з представниками польської влади - заступником глави МЗС Польщі Марціном Пшидачем, а також віцемаршалком Сейму Малгожатою Госєвською.

“Польська сторона розуміє значимість цієї справи”,- підкреслив Дещиця.

За його словами, упродовж 48-ми годин польський суд ухвалить рішення у справі про тимчасовий арешт Мазура.

"Ми намагатимемося переконати суд, щоб він передав українця на поруки генконсулу України. Маючи вже попередній досвід, ми доводитимемо, що це - політично сфабрикована справа Російської Федерації",- переконаний Дещиця.
Tags: Україна
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author