nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Сьогодні голосували невідомо за що — Сергій Рахманін

Ми можемо так чи інакше ставитися до інших політичних сил, вони абсолютно по-різному дивляться на земельну реформу, на кінцеве розв‘язання цієї проблеми. Наша точка зору відрізняється від точки зору «ЄС», точка зору «ЄС» відрізняється від «Батьківщини», «Батьківщина» має різні погляди з ОПЗЖ. Але жодна з точок зору фракцій з-поза партії влади не була врахована при розробці законопроекту.

Те, що подається як обговорення законопроекту, — це 8 хвилин на десяток законопроектів, один з яких за результатами такого «обговорення» профільний комітет рекомендував підтримати. Якби ми теж подали альтернативний законопроект, можливо, «обговорення» тривало б цілих 9 хвилин…

Це — позиція «Слуги народу», їхнє ставлення до законопроектів. Насправді, це їхня позиція щодо усіх законопроектів і всіх ідей, що вносяться до Ради. Подивіться уважно, які законопроекти вносяться до порядку денного, як враховуються правки і як відбуваються голосування. Чи має після цього когось дивувати, що хтось щось не підтримує?

А пропозицію «Слуги народу» щодо земельної реформи не зрозуміли не тільки в парламенті: кількість людей в усіх регіонах, які не підтримують земельну реформу з тих чи інших причин, тільки зростає. Ігноруючи голос народних обранців, влада програла комунікацію з народом також.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author