nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ПЕТРО ПОРОШЕНКО ЗУСТРІВСЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМ РАДНИКОМ ПРЕЗИДЕНТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОМІСІЇ ЕЛМАРОМ БРОКОМ

Лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко зустрівся зі Спеціальним радником Президента Європейської Комісії Елмаром Броком.

Були обговорені виклики, які стоять перед Україною на нинішньому етапі, передусім у контексті протидії триваючій російській гібридній агресії.

Сторони привітали вагому перемогу України над Росією у Міжнародному суді ООН щодо визнання юрисдикції суду в справі про порушення Росією конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та заборону всіх форм расової дискримінації. Це чергове свідчення, що РФ є агресором і несе відповідальність за скоєні злочини.

Підтверджено, що санкції ЄС мають залишатися до повного виконання Росією Мінських домовленостей та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Окрему увагу надано питанню протидії завершенню будівництва «Північного потоку 2» як загрози для енергетичної безпеки як України, так і ЄС.

Висловлено серйозну стурбованість у зв’язку з останніми проявами тиску на свободу слова та засобів масової інформації в Україні.

Скоординовано шляхи зміцнення відносин партнерства між партією «Європейська Солідарність» та політичною родиною Європейської народної партії, зокрема напередодні Конгресу ЄНП у Загребі.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author