nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Сурков розраховує у січні відвідати Україну - політолог

Помічник прзидента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков має намір у січні 2019 року побувати на підконтрольній українській владі території аби "розрулити ситуацію щодо Донбасу".

Про це з посиланням на власні дані поінформував у неділю, 17 листопада 2019 року, політичний аналітик Юрій Романенко на своїй сторінці у Facebook, передає Еспресо.TV.

"У Суркова є плани приїхати сюди в складі невеликої неофіційною делегації на початку січня, щоб розрулити ситуацію щодо Донбасу", - зазначичив він.

Але, як наголошує Романенко, навряд чи даний візит вийде приховати, що викличе нові ускладнення для президента України Володимира Зеленського.

Також есперт звертає увагу на той поспіх, з яким партія "Слуга народу" намагається ухвалити закон про особливий статус ОРДЛО, й застерігає команду президента від необдуманих та надто швидких кроків у цьому напрямку.

" ...Навіщо поспішати, якщо немає рамкових угод з Росією і європейськими партнерами в рамках Нормандії. Тому, мені здається, що Зеленський форсуючи процеси заганяє себе в пастку", - підсумував Романененко.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author