nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

«Від парламенту до Майдану не така велика відстань, як може здаватися», — Інна Совсун

«Голос» докладає максимум зусиль для того, щоб підштовхувати партію влади у тому напрямку, який нам здається найбільш конструктивним та більш сприятливим. Ми найменша парламентська фракція — 20 народних депутатів. Здається, що це небагато, але це не значить, що можливостей впливу у нас немає. І один з доступних для нас механізмів впливу — це налагодження взаємодії переговорної команди Президента з парламентом. Для цього «Голос» ініціював створення тимчасової спеціальної комісії з питань відновлення територіальної цілісності та деокупації України. До неї увійшли представники майже всіх парламентських фракцій, а головою став лідер нашої фракції — Сергій Рахманін», — сказала Інна Совсун.

Вона також подякувала представникам «Руху опору капітуляції» за список експертів, який вони надали для залучення у консультації тимчасової спеціальної комісії. Ці експерти будуть запрошені на засідання ТСК вже ближчим часом і матимуть можливість озвучити свою позицію.

«Півтори місяці тому, коли тільки розпочалася дискусія про формулу Штайнмаєра, рішення приймались максимально закрито. Тому дуже добре, що сьогодні є майданчик для обговорення та напрацювання спільних рішень. Мене нещодавно спитали, чи ми готові як фракція вийти з парламенту, якщо не буде можливості впливати на ситуацію зсередини Верховної Ради. В нас немає з цього приводу дискусії — всі члени партії відстояли перший і другий майдани. Ми знаємо, що від парламенту до Майдану не така велика відстань, як може здаватися», — наголосила депутатка.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author