nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Мир в Україні не повинен досягатися шляхом капітуляції – Юлія Тимошенко

«Незабаром відбудеться саміт у Нормандському форматі. У цьому важливому мирному процесі ми мусимо не допустити нав’язування Україні кроків, які можуть призвести до подальшої руйнації нашого суверенітету та територіальної цілісності», – зауважила політик.

За словами Юлії Тимошенко, «у європейській політичній сім’ї завжди була недопустимою політика подвійних стандартів. Адже рано чи пізно вона може вдарити по тих, хто її сповідує. Вдарити по верховенству права, свободі, солідарності й демократії».

«Україна сьогодні єдина країна в Європі, на території якої йде війна. За понад п’ять років загинули близько 13 тисяч українців, серед яких 147 ні в чому не винних дітей, а півтора мільйона людей стали біженцями у власній країні», – зазначила Голова партії.

Юлія Тимошенко звернула увагу присутніх на те, що попри втрати й страждання, Україна – лідер позитивного ставлення до Європейського Союзу. Співдружність підтримують майже 80% українців, а це більше, ніж в багатьох країнах-членах європейської спільноти, що є визнанням життєво важливої ролі та допомоги ЄС у захисті України від військової агресії РФ.

«Я закликаю не дозволити змиритися з анексією Криму та Донбасу. Ми не можемо допустити послаблення санкцій в той час, коли українців щодня вбивають на війні. Ми з вами дійсно одна європейська родина, тому треба зупинити страждання українців спільними зусиллями», – закликала Юлія Тимошенко.

Підсумовуючи, Юлія Тимошенко додала, що «вести business as usual, особливо у справах «Північного потоку-2», недопустимо, поки в Україні не настане мир».
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author