nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Не маємо права забути героїв, які віддали свої життя", - Епіфаній

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній сказав, що варто згадувати людей, які загинули за Україну.

Про це він заявив під час Марафону Гідності - спільному проєкті Еспресо, Прямого та 5 телеканалів, присвячений 6 - й річниці початку Євромайдану.

"Загалом, ми в цьому році згадуємо шосту річницю з часу Революції Гідності і протягом цього часу відбулося дуже багато подій. Ми згадуємо сьогодні тих героїв Небесної сотні, які віддали своє життя заради єдності України. Вони без зброї в руках, змінили вектор розвитку нашої української держави. Але, на жаль, до цього часу точиться ця страшна неоголошена війна на сході України. Протягом останніх років загинуло дуже багато", - сказав Епіфаній.

Голова ПЦУ заявив, що в Україні має запанувати справедливий мир.

"Сьогодні ми всі прагнемо, щоб в українській державі запанував мир. Всі шукають певний рецепт, певну формулу, завдяки якій в Україні має запанувати мир. Всі ми прагнемо, щоб в Україні запанував справедливий мир, бо протягом цього часу багато покладено на вівтар нашої незалежності і ми не маємо права забути тих славетних новітних героїв, які віддали за це своє життя, починаючи з Небесної сотні, завершуючи останнім, який віддає і зараз віддає своє життя, за те, щоб справді Україна буде єдиною і запанував мир. Всі ми з вами християни і повинні бути впевнені, що за нашими молитвави, Господь може створити чудо, відповідні умови, при яких в Україні насправді запанує справедливий мир. І ми в це віримо, і молимось і завтра по-особливому будемо вшановувати, тих які віддали своє життя і завтра той день, який справді носить дня Гідності і Свободи", - зазначив Епіфаній.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author