nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Колишній "мер" окупованої Горлівки виявився українським розвідником

Колишній "народний мер" окупованої Горлівки Едуард Матюха виявився розвідником ГУР Міноборони України й повернувся на підконтрольну територію.

Джерело: сюжет ТСН.Тиждень

Пряма мова Матюхи: "Я є розвідником Головного управління розвідки Міністерства оборони України".

Пряма мова представника ГУР Вадима Скібіцького: "Дійсно Едуард – це людина, яка надавала дуже багато інформації, яка просто необхідна головному управлінню розвідки Міністерства оборони для реальної оцінки ситуації, що склалася на окупованій території".

Деталі: Протягом 5 років Матюха перебував на території ОРДЛО і вдавав, що підтримує бойовиків.

Розвідник заявляє, що скандальний сайт "Миротворець" було створено з його подачі. На сайті він описаний як "посібник окупантів, "народний мер" Горлівки".

У сюжеті зазначається, що Горлівку він очолював недовго, бо навколо нього спалахнув конфлікт між окупантами, що й було завданням від ГУР.

Він також став першим секретарем горлівського міськкому Компартії, почав заводити контакти з московськими комуністами, зокрема лідером КПРФ Геннадієм Зюгановим.

За інформацією Матюхи, саме через КПРФ Кремль координує свою діяльність в Абхазії, Придністров'ї, Південній Осетія, а також так званих "ДНР" та "ЛНР". Відповідальною за цю координацію людиною з боку Держдуми РФ він називає Казбека Тайсаєва.

Зазначається, що з Тайсаєвим та іншими комуністами Матюха формував "гумконвої" РФ для Донбасу, і дізнався, що одне з їхніх завдань – відправляти готівку бойовикам.
Tags: Грузiя, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author