nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ворог має справу не з одним лише Президентом, а з народом України — виступ Інни Совсун на Майдані

Що ми сьогодні хочемо сказати українським переговорникам? Що нам потрібні не абстрактні переговори, нам потрібна перемога.

Ми тут, тому що нас не влаштовує мир будь-якою ціною. Нас не влаштовує мир ціною капітуляції. Ми не хочемо миру, якщо заради цього доведеться проводити вибори без контролю територій України, без контролю українського кордону. І ми точно не хочемо миру в обмін на знижки на газ, якщо за це доведеться здавати наш суверенітет. Це те, що є неприйнятним, і це те, що має знати Президент перед тим, як виступати на переговорах в Парижі.

Ми тут, тому що нам всім потрібна перемога. Нам потрібна перемога української демократії, якої так панічно боїться Путін. Нам потрібна перемога української свободи. Нам потрібна перемога України. Саме тому ми зібралися сьогодні на Майдані.

Ми тут, тому що розуміємо підступність ворога. Ми тут, щоби показати ворогові, що він має справу не з одним Президентом — він має справу з усім українським народом.

Ми тут, тому що ми маємо бути готові, ми маємо показати свою готовність до спротиву, до того, щоб продовжувати боротьбу за наш суверенітет і за наші інтереси.

Ми тут, тому що це наша країна. Ми тут, тому що йдеться про наше майбутнє. І ми тут для того, щоб отримати нашу перемогу. Слава Україні!
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author