nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Віктор Уколов: ДБР викликає на допит Ангелу Меркель?

Здається у нас панує справжній театр абсурду – порушити справу за Мінські домовленості 2015 року можна було хіба в Росії. Бо реальну шкоду від підписання Мінських угод отримала саме Москва.

Це через невиконання Мінських угод на Росію були накладені санкції, що завдали мільярдних збитків російській економіці.

Це завдяки Мінським домовленостям Росія зупинила наступ на Донбасі і була зафіксована лінія розмежування.

Це завдяки Мінським угодам ми отримали багаторічну підтримку в світі, а Росія була вперше документально прив'язана до війни в Україні, що зламало всю тактику гібридної війни "іхтамнетів".

Роками Мінські угоди в українському інфопросторі намагалися дискредитувати на гроші Москви. На жаль чимало корисних ідіотів з України допомагало перекладати на українську владу відповідальність навіть за вбитих росіянами українських захисників.

Зрештою, зазомбовані виборці на втіху Москві, таки зненавиділи українську владу і проголосували за "нове обличчя" Володимира Зеленського. І що в результаті? Вже Володимир Зеленський став базувати свої переговори у нормандському форматі на основі Мінських домовленостей підписаних Петром Порошенком з лідерами Франції, Німеччини та Росії.

Звичайно для того, щоб довести ситуацію до абсурду, але хочу запитати слідчих ДБР – ви готові викликати президента Зеленського на допит також?
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author