nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Відео з-під Ейфелевої вежі та сніданок у п'ятизірковому Sofitel: зайвий день Зеленського у Парижі

Про це пише у своїй статті редактор “Європейської правди” Сергій Сидоренко.

Як пише журналіст, офіційна частина візиту Володимира Зеленського до Парижа розпочалася лише у понеділок, 9 грудня, о 15:00 за місцевим часом (о 16:00 за Києвом). Закінчилася програма після першої години ночі 10 грудня за місцевим часом.

Однак, не лише президент, а й уся делегація прибула до Парижа в неділю, 8 грудня. Про точний час прильоту не повідомлялося, хоча, за даними видання, це не був пізній рейс. У неділю ввечері один з українських журналістів зустрів президента, який гуляв вулицями французької столиці. А речниця президента у неділю мала можливість запостити в інстаграм своє відео з-під Ейфелевої вежі.

У понеділок вранці жодних міжнародних зустрічей у президента не було.

“Час відльоту Зеленського з Парижа можна визначити доволі точно. Річ у тім, що Зеленський сам запостив фото з вікна літака на особистій фейсбук-сторінці. І списати на те, що фото могли опублікувати вже вдома, не вийде”, - пише журналіст.

Будівля на фото, від якої веде червона доріжка – це термінал для високих гостей, Pavillon d'honneur у паризькому аеропорту Orly. А оскільки на час відльоту там була сонячна погода, то тіні свідчать: було близько другої дня. Це означає, що до Києва літак прибув вже по шостій.
Tags: Україна
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author