nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Підозрювану у мінуванні авто Шеремета Кузьменко арештували

На початку засідання до суду завітала також волонтер Маруся Звіробій, яку, за даними слідства підозрювана з поплічниками розглядали як наступну "сакральну жертву" нового режиму.

Адвокат Владислав Добош повідомив, що взяти на поруки Кузьменко висловили бажання ряд лікарів та воєнних медиків, а також депутат Київради (фракція "Свобода") Володимир Назаренко, нардеп 9 скликання "Євросолідарності" Роман Величкович, також нардепки 8 скликання Наталя Веселова та Оксана Корчинська. Загалом більше 10 осіб.

Адвокат заявив відвід судді Сергію Вовку, який відмовив адвокату у заслуховуванні свідків, які за словами захисту, можуть довести непричетність її до справи про вбивство Шеремета (один із них – колишній чоловік Кузьменко). Однак це клопотання суд не задовольнив.

Добош назвав докази слідства нікчемними. Він зазначив, що в експертизі, наданій слідством, не фігурує прізвище Кузьменко, а згадуються лише "Особа 1" і "Особа 2", причому вказано, що портретна схожість між ними не доведена.

Адвокат довго аналізував кожне речення підозри.

Сама Кузьменко в суді просила дати слово тим, хто хоче взяти її на поруки. Вона просила, щоб усі відеокамери з лікарні зберегли записи.

Також вона наполягала, щоб їй провели "усі можливі дослідження, які можуть допомогти слідству: антропометричні дослідження, ДНК, поліграф". Кузьменко хоче, щоб все це проводили у присутності преси і громадськості і підсумувала, що їй боятися нічого і що вона має на це право.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author