nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Озвучена в МВС версія замаху на Шеремета не відповідає на головні питання - Портников

"Тільки суд може визначити реальність того, хто реально вбив цього російського журналіста, і тільки суд може визначити, наскільки достовірними будуть, якщо вони будуть, докази слідства у цій справі. Але я хотів би звернуту увагу на іншу річ, яка мені здається досить важливою в будь-якій кримінальній справі, тим більше в кримінальній справі, яка пов'язана з політикою, яка пов'язана з вбивством журналіста. Це замовники і мотив. Поки що ми нічого не знаємо про перше і виглядає абсолютно непереконливим друге", - зазначив журналіст.

Названий на брифінгу в якості мотиву намір підозрюваних "дестабілізувати" внутрішню ситуацію в країні, на думку Портникова, не витримує жодно критики.

"Воно взагалі спростовується самою реальністю. Тому що ніякої дестабілізації після вбивства Павла Шеремета в Україні не було, а ситуація вже була дестабілізована тим, що цей трагічний вчинок було здійснено в час досить гарячої фази війни. Це вже була дестабілізована країна. Саме ж вбивство Павла Шеремета, можна сказати, збурило насамперед журналістську громадськість. Не можна сказати, що цей журналіст був символом опозиційної боротьби з тодішньою владою. Це вже була постмайданна влада, а Павло Шеремет був серед тих, хто підтримував Майдан", - пояснив він.

"Мотив мало б реально запропонувати нам слідство",- наголосив Портников.

До того ж, продовжив він, як і у випадку із загибеллю Георгія Гонгадзе, невідомими лишаються замовники.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author