nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Тетяна Чорновол: Новий керівник ДБР Венедиктова – людина Портнова

Отже, саме Непран давній і перевірений колега Портнова міг стати зв'язком і поручитися за Венедиктову перед Богданом. Привести її в команду і, так би мовити, гарантувати її залежність.

В свою чергу, деякі деталі з біографії Венедиктової дають підстави розмірковувати про її залежність від Непрана.

Почну з того, що Торгово-промислова палата України, де віце-президентом працює Непран, це неурядова неприбуткова організація. Однак, вона уповноважена Урядом видавати сертифікати про походження товарів та довідки про форс-мажори. Це "годівнички" ТПП. Про це можна почитати в кримінальних справах, що лишають слід в Єдиному реєстрі судових рішень.

Також в мережі вдосталь публікацій, що з початком АТО довідки про форс-мажори взагалі перетворилися для ТПП в "золоту жилу". Адже ця довідка може бути дуже бажана клієнтам ТПП, бо форс-мажор зупиняє виконання договору для однієї сторін, нарахування процентів за кредитами, пені чи штрафів... І, зауважу, цей напрямок в ТПП ввів саме Михайло Непран... І смію припустити, що в якийсь момент перед ним стала проблема розширення клієнтської бази, адже АТО не охоплює всю країну. Бо в новинах 2017 року пішла реклама від Непрана, що ТПП готова видати довідки "форс-мажорів" підприємствам, постраждалим не лише від АТО, а також від кібератак...
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author