nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ВОЛОДИМИР АР’ЄВ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ РОЗВАЖАЄ ГРОМАДЯН КРАЇНИ-АГРЕСОРА ПІД ЧАС ВІЙНИ – ЦЕ НЕПРИПУСТИМО

«Коли президент країни розважає глядачів країни, яка здійснила проти його держави збройну агресію – це вже не питання творчості. Абсолютно нелогічно продавати серіал з тим же самим Зеленським і його друзями в країну, з якою ти ведеш достатньо жорсткі переговори на міжнародному рівні, якщо вони є жорсткими. Напевне, якщо фірма, яка тобі належить, продає права шведському дистриб’ютору, тоді той, хто володіє правами на інтелектуальну продукцію, може поставити умову, що Російська Федерація є винятком», – сказав він.

Парламентар наголосив, що подібна заборона є нормальною практикою з юридичної точки зору.

«Фактично, сьогодні можна сказати, що бізнес президента веде торгівлю на крові. В той час, коли попередній президент свою власність, яку набув до агресії РФ проти України, закрив і припинив роботу – попри те, що вклав десятки мільйонів доларів у Липецьку фабрику, вона закрита і не працює. Після спроб щось зробити, коли її арештовувала, блокувала російська влада, але як тільки з’явилась можливість – її закрили і вийшли звідти всі. Співробітники звільнені, техніка стоїть, нічого не працює, ця фабрика сьогодні не існує.

Але новий президент, який прийшов, причому прийшов на хвилі критики попереднього президента, в тому числі і за ту ж саму Липецьку фабрику, яку роздули маніпулятивними засобами, він сьогодні що робить? Його бізнес продається в Російській Федерації, хоча всі можливості для обмежень у нього, точніше у того, хто керує цим бізнесом, є в руках», – зауважив Ар’єв.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author