nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Cудді, що звільнили ексберкутівців, ухвалювали скандальні рішення – ЗМІ

Головуюча суддя Маргарита Васильєва була в складі колегії суддів, що всупереч закону скасувала угоди про визнання вини з двома фігурантами "газової справи" екснардепа Олександра Онищенка. Його підозрюють у створенні газової схеми із завданням збитків держави на понад півтора мільярда гривень. На думку журналістів, таке рішення допомогло екснардепу.

Наступний член колегії – Віктор Габрієль працює понад 20 років у цьому ж суді.

Габрієль у часи Революції Гідності відмовився задовольнити скаргу учасника акції протесту на рішення суду першої інстанції. Тим рішенням його було позбавлено водійського посвідчення на півроку через поїздку до Межигір’я.

Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя не притянула суддю до відповідальності, хоча визнала, що він порушив норми Кодексу про адмінправопорушення.

Анатолій Орел входив до колегії суддів, що підтвердили законність рішення Бориспільського міськрайонного суду про умовно-дострокове звільнення колишнього нардепа від БЮТ Віктора Лозінського. Його було засуджено на 10 років за вбивство селянина Валерія Олійника на території мисливських угідь.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author