nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Країна має повертати своїх героїв, але не ціною паплюження цінностей", - Олег Сенцов

Український кінорежисер та письменник, колишній бранець Кремля Олег Сенцов засудив видачу "беркутівців" в обмін на військовополонених.

Про це у неділю, 29 грудня 2019 року, він написав на своїй сторінці у Facebook

"Не всі хлопці будуть звільнені навіть з ОРДЛО - хтось залишиться в руках бойовиків. Кримські татари та інші наші політв'язні і надалі сидітимуть у російських в'язницях. Невинні. За це Україна віддасть справжніх вбивць: російських найманців, харківських терористів і п'ятьох беркутівців. І справа не тільки в тому, що у нас майже не залишається цього "чоловічого обмінного фонду" (дуже цинічне і практичне вираження) і для нового повернення своїх заручників, український уряд буде змушений надалі торгувати інтересами країни з ворогом. А в тому, що цей крок позбавляє нас головного - справедливості", - написав він.

Режисер вважає, що "беркутівців" не можна було відпускати до оголошення їм вироку.

"Я дуже радий за цих хлопців і їхні сім'ї, які сьогодні повинні зустрітися. Країна має повертати своїх героїв, але не ціною паплюження цінностей, за які ці герої билися. Тому що вони не скажуть дякую за те, що справа розстрілу людей на Майдані не була закінчена хоча б вироком винним. Майже через шість років ми почали повертатися в ту точку, з якої все почалося", - вважає Сенцов.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author