nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

У Порошенка заявили про звільнення 3000 заручників без поступок Путіну

Пряма мова: "Москва і контрольовані нею бойовики всі ці роки шантажували Україну вимогою видати терористів і бійців "Беркуту", але команда Порошенка не піддавалася на цей тиск й змогла знайти та звільнити більш ніж 3000 наших громадян, які перебували в полоні, без виконання неприпустимих забаганок Кремля".

Деталі: У "ЄС" нагадали, що, згідно із Мінськими угодами, до обміну мали бути задіяні лише громадяни, безпосередньо причетні до бойових дій на сході країни, але зараз були звільнені терористи-убивці, які підірвали мирну ходу громадян у Харкові, та бійці "Беркуту", обвинувачені у розстрілах під час Революції гідності і які можуть вказати на безпосередніх замовників вбивств на Майдані у 2014 році.

При цьому, наголошує пресслужба, Росія не звільнила жодного представника кримських татар і політв’язнів Кремля з російських в’язниць, приховує інформацію про десятки утримуваних в окупованому Криму і на Донбасі.

Таким чином, партія "Європейська Солідарність" вважає, що домовленості нормандської зустрічі в Парижі, за підсумками якої було оголошено про обмін "всіх на всіх", або "всіх встановлених на всіх встановлених", були грубо порушені Російською Федерацією і контрольованими нею бойовиками.

"ЄС" привітала всіх звільнених з окупованих територій заручників і полонених.

Водночас у Порошенка заявили про здачу переговорних позицій президентом Володимиром Зеленським.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author