nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

«Голос» ініціює офіційне визнання політичного значення Революції Гідності

Верховна Рада України повинна офіційно визнати важливість Революції Гідності, її політичне значення і роль у державотворенні. А також — відповідальність режиму Віктора Януковича та окремих його діячів за порушення прав і свобод людини, злочини проти людяності та підрив основ національної безпеки і оборони України, що став не останньою передумовою анексії Криму, російської збройної агресії та окупації українських територій.

Ініціаторами такої заяви виступили депутати парламентської фракції «Голосу». Заяву підписали голова партії «Голос» Святослав Вакарчук і голова фракції «Голосу» Сергій Рахманін, співголова фракції «Європейської солідарності» Ірина Геращенко, голова фракції «Батьківщини» Юлія Тимошенко, перший заступник голови фракції «Слуги народу» Олександр Корнієнко та ще 27 народних депутатів України з цих фракцій.

Найближчим часом парламент має проголосувати за відповідну постанову «Про Заяву Верховної Ради України у зв'язку з шостою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності».

Офіційна позиція законодавчого органу щодо Революції Гідності, її передумов і наслідків є нагальною з огляду на спроби унеможливити притягнення до політичної і кримінальної відповідальності осіб, чиї дії завдали непоправної шкоди державі та суспільству.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author