nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ПЕТРО ПОРОШЕНКО: «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ» ЗЕЛЕНСЬКОГО – ЦЕ ШЛЯХ ДО ДИКТАТУРИ І ФЕДЕРАЛІЗАЦІЇ УКРАЇНИ

Натомість те, що пропонує Зеленський внести до Конституції, руйнує суть реформи, торує шлях до посилення централізації влади і становлення авторитарного режиму, надаючи президенту надмірні повноваження і необмежений вплив на органи місцевого самоврядування – переконаний Порошенко.

«Законопроектом влади намагаються з одного боку зруйнувати децентралізацію. І мені дуже приємно, що наші радники з Німеччини, Польщі повністю проти президентського законопроекту. А з іншого боку, зробити кроки для встановлення диктатури. Коли одна особа в державі зможе створювати ради, розпускати їх, зупиняти будь-які рішення. Це нічого спільного із демократією не має. Це має спільне або з султанатом, або з диктатурою, але точно ніяк не в інтересах України».

Лідер «Європейської Солідарності» наголосив, що можливість надання особливого статусу окремим територіям, яка прописана у пропозиціях змін до Конституції Зеленського, може призвести до фактичної федералізації України

«Вони намагаються протягнути так зване право надання особливого статусу регіонам і територіям для будь-яких територій України. Особливий статус для Буковини, особливий статус для угорців Закарпаття, румунів України… Так і України не залишиться. Це є прямий шлях до федералізації. Ми будемо робити все можливе для того, щоб цього не допустити», – сказав п’ятий Президент України.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author