nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Віктор Уколов: Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

А в Росії і справді для цього є всі підстави.

Пригадаємо лише деякі з них. Зеленський погодився з формулою Штайнмайєра. Україна відступила від лінії фронту у трьох населених пунктах. За рахунок державного бюджету збудовано міст у Станиці Луганській, де повісили прапори так званої ЛНР. Україна де-факто скасувала власні санкції до Росії і почала у збиток собі купувати електроенергію російського виробництва.

На фоні такого "потепління" Ангела Меркель легко прилетіла в Москву. А Емануель Макрон вже публічно декларує підтримку Росії і сумнів у доцільності продовження санкцій.

Незадоволеними можуть бути хіба-що батьки та рідні 10 вбитих захисників України і то тільки за 20 днів січня.

Незадоволеним є також український політичний клас, де не забули, що задоволення Володимира Путіна ніколи не віщувало Україні нічого хорошого.

Але є ще одна глобальна причина для широкої посмішки російського президента. Справа в тому, що вперше українська влада сама виступає зі звинуваченнями, що до останнього часу декларувалися виключно такими спікерами російської пропаганди, як Дмитро Кисельов.

Наприклад, передислокація кораблів з Одеси до Маріуполя спочатку вважалася злочином тільки в Росії. Саме тому були обстріляні та арештовані українські моряки. Але зненацька аналогічна справа була порушена в Україні, де у наказі про передислокацію кораблів вже кілька місяців ДБР шукає ознаки державної зради!

Ну як тут не радіти Путіну, коли українці замість ФСБ самі переслідують своїх співвітчизників і насамперед ненависного у Москві п'ятого президента Петра Порошенка?
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author