nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ЗЕЛЕНСЬКИЙ СЛОВО В СЛОВО ПОВТОРЮЄ ТЕЗИ РОСІЙСЬКОЇ ПРОПАГАНДИ – ІВАННА КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ

Президент каже, що зараз «є свої сучасні герої – люди, які творили історію, вчені, люди, які освоювали космос, великі спортсмени, письменники», які не викликають конфліктів. Лихо, що в цьому переліку знову не знайшлося місця військовим, наприклад, «кіборгам», яких кілька днів тому вшановувала вся країна.

І бажанням об’єднати націю такий підхід пояснити важко, адже за результатами свіжого соцопитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Центра Разумкова, 64% українців вважають головною складовою патріотизму готовність захищати свою країну зі зброєю в руках.

Учора сплило 42 роки з дня, коли патріот Олекса Гірник спалив себе, протестуючи проти русифікації України. Він пішов на цей відчайдушний вчинок напередодні 60-річчя проголошення незалежності України Центральною Радою та 59-річчя проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР.

Боротьба за Україну не припинялася ніколи, вона складається з багатьох великих і малих епізодів, що в сумі призвели до появи на мапі держави Україна.

Хотілося б, щоб 42-річний президент усвідомив і оцінив жертву тих, хто зробив можливою і його шоу-бізнесову кар’єру у вільній від цензури країні, та його президентство. Бо хтозна, як би склалось життя Володимира Зеленського, якби в нашій історії не було «неоднозначних» героїв.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author