nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Андрій Білецький: Треба ще більше "прекратить постреливать"

Президентська стратегія миру будь-якою ціною принесла результати: владі все складніше приховувати загострення на фронті.

Скільки б не перейменовували в офіційних зведеннях назви ділянок розведення, вже абсолютно очевидно: жертв більше, ніж навіть за той самий період минулого року. 11 загиблих солдат за неповний місяць січень, що в 4 рази більше: у січні 2019-го було троє загиблих, у лютому – 8. Новорічно-різдвяні перемир'я у попередні кілька років майже завжди витримувалися. Вчора – двоє загиблих бійців. Антон Хоба, 58 ОМПБр і Євген Щуренко, 28 ОМБр.

Зараз росіяни намагаються максимально скористатися можливістю, щоб урвати кращі позиції і непомітно віджати буквально метри території.

У зверненні президента, в якому Володимир Зеленський нарешті визнав загострення – ні слова про те, хто винен, хто стріляє, хто порушує "домовленості". Росіяни, нещасний випадок, чи коронавірус з Китаю? Зеленський навіть імена загиблих назвати не відважився. Для нього це безіменні "хлопці". Його висновок – "війна триває, і ще більшими зусиллями треба намагатись її завершити". Він все одно впевнений, що просто треба "прекратить постреливать". Ще більше. Щоб, вже очевидно потрапивши в пастку, підписати черговий Мінськ, який остаточно посадить Україну на російський ланцюг під активне схвалення Європи та США.

Після Нормандської зустрічі 9 грудня нам обіцяли повну тишу і режим припинення вогню. Результати цих перемовин ми бачимо на Донбасі кожного дня. Минуло вже достатньо часу, щоб зрозуміти – тактика провалилась. Тактика відступу, замовчування реальної ситуації на фронті, перемовин з позиції слабкого і страху називати речі своїми іменами. Наслідок – 30 загиблих від початку розведення і як наслідок – погіршення позицій українських військових. Вогонь триває і в районі Золотого-4, яке заради приємної оку президента та суспільства статистики тепер називають у звітах Хутір Вільний. На інших ділянках розведення – в районах Богданівки та Петрівського теж стріляють. А замість обіцяного "українська армія повернеться за дві години", Зеленський узгоджує з Путіним нові ділянки розведення, а реально – відведення.

Президентське ще більше "прекратить постреливать" – смішний мем в Інтернеті. І страшна інфантильна тактика держави.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author