nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

МАЄМО ЗАХИСТИТИ ДОСЯГНЕННЯ КОМАНДИ ПОРОШЕНКА ПО РЕФОРМУВАННЮ АРМІЇ – ІВАННА КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ

Депутати від «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко, Ірина Фріз, Марія Іонова та Іванна Климпуш-Цинцадзе рамках візиту Платформи «Безпека. Жінки. Мир» на Закарпаття, відвідали 128 окрему гірсько-штурмову бригаду.

«Після десятиліть занепаду Збройних сил неможливо не помічати змін, які відбулися за останні роки. Це містечко для контрактників та родин військових, яке будується в Мукачеві неподалік красивого замку Паланок», – зазначила вона.

«Рішення про фінансування було ухвалене 2018 року, торік почалося масштабне будівництво – і ось результат. Сподіваюся, що фінансування триватиме», – також наголосила представниця «Європейської Солідарності».

Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що депутати триматимуть це на контролі, так само як і перехід 128 гірсько-штурмової бригади на натовські стандарти харчування до 1 квітня. «Військо треба посилювати», – підкреслила вона.

«Бо щось новітні підходи щодо розведення військ і не називання агресії агресією, війну не зупиняють. Обстріли наших військових посилюються, тому важливо не забувати, завдяки кому і чому ми живемо в мирних містах і селах», – підкреслила голова комітету.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author