nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Олександр Турчинов взяв участь у Національному молитовному сніданку у Вашингтоні

Напередодні молитовного сніданку Олександр Турчинов провів серію зустрічей з американськими сенаторами та конгресменами, на яких обговорювались питання підтримки України в її боротьбі з російською агресією та просування нашої держави на шляху реформ.

У своєму коментарі після молитовного сніданку Координатор Всеукраїнського Собору нагадав, що традиція молитовних сніданків, де збираються разом політики з різних політичних партій, державні і релігійні діячі «почалась у важкі часи Другої світової війни і продовжується по сьогоднішній день».

«Ця традиція збиратися для спільної молитви є свідченням того, що крім політичних і корпоративних інтересів у людей є ще й вищі пріоритети, що базуються на вічному Євангеліє, і коли країна розвивається відповідно до них, вона може дійсно стати великою. Прикладом для цього є Сполучені Штати Америки», - наголосив Олександр Турчинов.

За його словами, центральним виступом молитовного сніданку було звернення Президента США Дональда Трампа, який проголосив дуже важливі речі: «забезпечення релігійної свободи в США, права дітей на народження, повернення вивчення Біблії у школах, та інші ініціативи, які зал підтримував оплесками».
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author