nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРЕНКО: РОБОТА ЄРМАКА В ОФІСІ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ

Андрій Єрмак, якого президент Зеленський сьогодні призначив керівником свого Офісу, розпочинає свою діяльність на посаді з порушення закону. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко. Він повідомив, що Єрмак не подав декларацію про доходи за 2019 рік, як це передбачено законодавством про запобігання корупції. Олексій Гончаренко направив відповідне депутатське звернення до НАБУ.

«Робота Андрія Єрмака в Офісі президента починається з порушення закону. Відповідно до Закону про запобігання корупції особа, яка претендує на посаду в тому числі керівника Офісу Президента, до свого призначення або обрання повинна подати свою декларацію за минулий рік. Але в Єдиному реєстрі декларацій осіб повідомлення про те, що Андрій Борисович Єрмак вніс свою декларацію за 2019 рік, відсутнє. Що ж – прекрасний старт нового очільника ОП одразу ж з корупційного правопорушення», – зазначив Гончаренко.

«Написав депутатське звернення в НАБУ, аби вони виклали свою позицію з цього питання. Адже такі дії Єрмака підпадають під 366 статтю Кримінального Кодексу України та можуть каратися позбавленням волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади до 3 років», – повідомив Гончаренко.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author