nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ПАРУБІЙ: ПОЛІТИЧНИЙ ТИСК ПОСИЛЮЄТЬСЯ, МИ НАЧЕ ПОТРАПИЛИ У ЗАДЗЕРКАЛЛЯ, ДЕ ПЕРЕСЛІДУЄТЬСЯ ПРАВДА

В Україні посилюється політичний тиск на представників опозиції – про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій. Він повідомив, що сьогодні дав свідчення у ДБР щодо так званого «перешкоджання виборчому праву», оскільки, будучи Головою Верховної Ради, звернувся до правоохоронних органів із запитами щодо проживання потягом 5 років в Україні Клюєва, Кузьміна та Шарія.

«Політичний тиск посилюється. Щойно вийшов із приміщення Державного бюро розслідувань, де давав свідчення по справі щодо «перешкоджання виборчому праву» (стаття 157 Кримінального кодексу України) під час парламентських виборів 2019 року. В чому ж вбачається моє «перешкоджання»? Виявляється в тому, що я як Голова Верховної Ради України звертався до правоохоронних органів із вимогою встановити чи одіозний поплічник Януковича Клюєв, а також Кузьмін і Шарій перебували в Україні протягом останніх п‘яти років. І, відповідно, – чи мають вони право брати участь у виборах», – пояснює Андрій Парубій.

«Нагадаю, що Центральна виборча комісія їх зареєструвала кандидатами в народні депутати, і лише після мого запиту було встановлено, що вони не мають правових підстав балотуватися, а відтак ЦВК зняла їх з реєстрації. Справедливість було відновлено. Вважаю особистим досягненням, що мені вдалось цього добитися», – наголосив Парубій.

«І ось тепер ДБР з цього приводу веде розслідування… Ми якось непомітно опинилися в Задзеркаллі, де все навпаки – правда і право переслідуються, а зрада і злочини стають чеснотами… Головне – з цього абсурду вирватися. Якнайшвидше. І з найменшими втратами», – переконаний Андрій Парубій.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author