nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Чорновол заявила, що голова ДБР Венедіктова купила нерухомість за заниженою ціною

"У 2015 році вона придбала офіс (за адресою: місто Харків, вулиця Культури 22 В) за ціною 821 тис. грн (тобто $260 за кв. м за курсом того року). Разом з тим, якщо подивитися сайти продажу квартир в цьому будинку, а ціни в доларах неістотно змінилися з 2015 року, ціна за кв. м. зараз там стартує від $1,5 тис. Квартири тут дорогі, бо будинок сучасний, а місце має свої принади - знаходиться біля парку Горького та біля метро. І навіть, коли будинок лише закладався в 2010 році, квадратний метр в ньому коштував $900, на "піку" під час Майдану - $3 тис., на "дні" - тисяча з хвостиком. А у Венедиктової своя ціна - $260. Так не буває… без корупції", - написала Чорновол.

За словами Чорновол, у придбанні нерухомості Венедіктовій сприяв екснардеп Анатолій Денисенко, який фігурував у справі щодо виділення землі разом із ексмером Харкова Михайлом Добкіним.

"Купувала вона у ЖБК "Авантаж", власник якого - Денисенко Анатолій. Це політик-забудовник! Харківський мажоритарник. Позафракційний 8-му скликанні і знаний як людина Кернеса. У 7-му скликанні був у фракції "Партії Регіонів" в групі… Курченка. Проходить зараз по одній справі разом з Добкіним, адже привабливу земельну ділянку біля парку Горького під будівництво ЖБК "Авантаж" Анатолію Денисенку Добкін, будучи міським головою, виділив БЕЗКОШТОВНО, як і інші земельні ділянки. Тобто, "подарував" 220 млн грн. За фактами саме цих аукціонів небаченої щедрості від Добкіна на користь Денисенка після Майдану була порушена кримінальна справа, а в 2017 році ВР зняла з Добкіна недоторканість і він постав перед судом. З приходом "зелених" жодного судового засідання не відбулося - 11 разів суд відкладався через… неявку адвокатів. Одним з адвокатів на тому процесі був Олександр Качур - депутат "Слуги народу", нинішній губернатор Харківської області від Зеленського", - написала Чорновол.

Екснардеп зазначила, що Денисенко за часів Віктора Януковича співпрацював із близьким до Венедіктової Геннадієм Чижиковим.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author