nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Депутатка «Голосу» вимагає від ДБР провести службове розслідування щодо Бабікова

Народна депутатка України від «Голосу» Олександра Устінова звернулася до т. в. о. директора Державного бюро розслідувань Ірини Венедіктової з вимогою провести службове розслідування стосовно призначеного першим заступником директора ДБР адвоката Януковича — Олександра Бабікова.

У депутатському зверненні від 14 лютого депутатка — з огляду на оприлюднені аудіозаписи, на яких нинішній перший заступник голови ДБР представляє інтереси підозрюваного у державній зраді експрезидента Януковича, — просить тимчасову керівницю ДБР:

→ Надати інформацію про виконання Бабіковим вимог законів «Про ДБР» та «Про запобігання корупції» щодо обов'язку повідомляти про конфлікт інтересів під час виконання службових повноважень та не допускати виникнення реального або потенційного конфлікту інтересів.

→ Доручити підрозділу внутрішнього контролю ДБР провести службове розслідування щодо наявності у Бабікова конфлікту інтересів під час виконання службових повноважень, враховуючи обставини, викладені в публікації Слідство.Інфо, та надати інформацію про це.

З повним текстом депутатського звернення можна ознайомитись за посиланням.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author