nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Соломія Бобровська: Про нові проросійські консерви на міжнародному фронті

Найоригінальше – документ пропонував врахувати претензії Росії, Угорщини і Польщі і будувати відповідно до них "нову українську ідентичність"! Нам розказують, як будувати нашу ідентичність всі хто завгодно, але не ми самі.

Але цій байці не кінець.

У співавторстві є три наші явні консерви – екперти і дипломати.

Олександр Чалий – 2001 р. по липень 2003 р. – Державний секретар Міністерства закордонних справ України з питань європейської інтеграції. з 2003-2004 – перший заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції. З 2004 р. по 2006 р. – віце-президент консорціуму Індустріальний союз Донбасу. Волосся дибки, хто займався в Україні диломатією. Знавці дипкухні кажуть, що він давно вже став російськи агентом і не намагаєтсья цього приховати.

Олексій Семеній, стверджують, таки досі радник секретаря (в попереднього теж) Ради нацональної безпеки та оборони. Наразі він є директором відомого у вузьких колах Інституту глобальних трансформацій.

Василь Філіпчук – заступник голови Представництва України при Європейському Союзі. 2010-2011 – директор Департаменту Європейського Союзу, МЗС України. 2011-2012 – директор Політичного департаменту, МЗС України, 2012 (10 травня) – 2013 – директор Департаменту європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України. З 2014 – голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД).

Треба знати наших героїв по прізвищах і обличчях!
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author